Lajme

 • Post time: Nov-13-2018

  Hydraulic Cylinders are often doing the hard work in the environments where people often can’t. This can cause additional wear and tear on the hydraulic cylinder, it’s mounts, components, and seals. Maintaining hydraulic cylinders to prevent failure, can also increase the longevity of the hydraul...Lexo më shumë »

 • Post time: Jul-18-2018

  Ningbo D&R METAL INDUSTRIES CO. LTD. has expansed its suspension mounting kits range to 100 types, including struts mounts, bearings, mounting plates, mounting nuts & bolts. OEM and ODM are available. Welcome your inquiry and order.                                     WHY CHAN...Lexo më shumë »

 • 2018.6.12-6.14 China-Mexico Fair Trade
  Ora Post: Maj-24-2018

  Ningbo D&R Metal Industries Co., Ltd. is going to attend the 2018 China-Mexico Trade Fair. Date: 12th-14th, June Address: Av. Santa Fe No. 270. Colonia Santa Fe. Delegacion Alvaro Obregon, C.P. 01210 Mexico, D.F. Time: 10:00-18:00 Booth No.:N107    N207    At the fair, you will see our auto...Lexo më shumë »

 • Si puna flutur-amortizues
  Ora Post: Maj-24-2018

  Si flutur-amortizues punojnë një amortizues është në thelb një pompë të naftës të vendosur në mes të kornizës së makinave dhe rrota. Mali sipërme e goditjes lidhet me kornizë (dmth peshe çarë), ndërsa mount më i ulët lidhet me boshtin, afër rrotës (dmth peshe pa sustë). Në një t ...Lexo më shumë »

WhatsApp Online Chat !