FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Si mund të marr një çmim më të mirë?

Ju mund të na kontaktoni me email ose telefon.

2.How mund të marr një katalog apo lista e çmimeve?

Ju mund të na kontaktoni ose shkarkoni në faqen e internetit të drejtpërdrejtë.

Është OEM ose ODM produkte në dispozicion?

Po, OEM dhe ODM janë të mirëpritur në fabrikën tonë.

A mund të marr një mostër përpara vendin e rendit?

Po, ne mund të ofrojmë një mostër të lirë, ju vetëm duhet për të ngarkuar tarifë të shprehur.

5.What është koha e dorëzimit dhe port?

25-45 ditë pas marrjes së depozitave. port dorëzimit është Ningbo ose Shanghai.

mënyra e pagesës 6.What ju preferoni?

T / T ose L / C janë të preferuar.

Duan të punojnë me ne?


FILLO

hetim

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.