• banner01-02
 • banner02-02
 • banner03-02
 • Më shumë se 8 vjet Factory

  Më shumë se 8 vjet Factory

  is founded by a core team with 8 years experience in auto parts industry

 • Machines avancuar & Tech

  Machines avancuar & Tech

  kemi mbi 100 cope makina të avancuar dhe 150 wokers me përvojë

 • Raport Inspektimi & Video Para anijes

  Raport Inspektimi & Video Para anijes

  kontrollit të rreptë të cilësisë dhe të mirë të shërbimit pas shitjes për të siguruar blerjen tuaj

 • Sales profesionale Ekipi

  Sales profesionale Ekipi

  profesional Ekipi i shitjes, 7 x 24h në internet për të zgjidhur problemet tuaja

Kompania News

Sed ut perspiciatis unde OMNIS iste Natus gabim ulen voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam

How To Tell Your Shock Absorber Is In Goo...

15/03/19
What are the symptoms of the damaged automobile shock absorber ? The shock absorber is a fragile accessory during the use of the car. It will directly affect the stability of the car and the life of other parts. There...më shumë ....

INSPECTING YOUR HYDRAULIC CYLINDER

13/11/18
Hydraulic Cylinders are often doing the hard work in the environments where people often can’t. This can cause additional wear and tear on the hydraulic cylinder, it’s mounts, components, and seals. Maintaining hydrau...më shumë ....

DR SUSPENSION MOUNTING KITS RANGE EXPANSION

18/07/18
Ningbo D&R METAL INDUSTRIES CO. LTD. has expansed its suspension mounting kits range to 100 types, including struts mounts, bearings, mounting plates, mounting nuts & bolts. OEM and ODM are available. Welcom...më shumë ....

2018.6.12-6.14 China-Mexico Fair Trade

24/05/18
Ningbo D & R Metal Industries Co, Ltd është duke shkuar për të marrë pjesë në Panairin e Tregtisë Kinë-Meksikë në 2018. Date: 12-14, qershor Adresa: Av. Santa Fe nr 270. Colonia Santa Fe. Delegacion Alvaro Obregon, CP 01210 Mexico, DF ... më shumë ....
WhatsApp Online Chat !