2018.6.12-6.14 Кина и Мексико саем

Ningbo D & R Метал индустрии копродукции, Ltd ќе присуствува во 2018 година во Кина и Мексико саем.

Дата : 12 -ти -14th, Јуни

адреса: Бул. Санта Фе бр 270. Colonia Санта Фе. Delegacion Alvaro Obregon, КП 01210 Мексико DF

Време : 10: 00-18: 00

Бут бр : N107 N207   

1221

На саемот, ќе ја видат нашата авто делови и пумпа фитинзи. Автоматски делови, главно, вклучувајќи прачки клипот, шок апсорбер кухи, гумени делови и составени амортизери.

222

Претходниот ден, г-дин Мој Pillau, оперативен директор на Miorante, беше поканет на Генералниот конзулат на Мексико во Шангај за да послужи како нов конзуларни прием. Г-дин КОО Милано Binu детални изложба на Ми Orante во Мексико на новиот Генерален конзул на Мексико во Шангај.

Генералниот конзул на Мексико во Шангај изрази дека тоа придава големо значење на Кина (Мексико) саем се одржа во Мексико. На Генерален конзул потврди силата на меѓународната изложба на Ми Orante во организирање на групни изложби во светот, и изрази дека тој ќе продолжи да се обрне внимание и целосна поддршка на Кина (Мексико) саем.

333

Оваа година, Кина (Мексико) саем ќе се прошири на скалата на изложбата врз основа на изложбата 2017 година. Имаше 760 излагачи во 2017 година година, се очекува дека бројот на излагачи ќе достигне 1,5 пати повеќе од минатата година.

Очекувам со нетрпение да ви се исполнат таму.

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа


Post time: May-24-2018
WhatsApp Online Chat !