Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Како може да се добие најдобра цена?

Можете да контактирате со нас преку е-пошта или телефон.

2.How можам да добијам каталог или ценовник на?

Можете да контактирате со нас или да го симнете на веб-сајтот директно.

на располагање е ОЕМ или ODM производи?

Да, ОЕМ и ODM се добредојдени во нашата фабрика.

Може ли да добијам примерок пред да се одржи редот?

Да, можеме да ви понудиме еден бесплатен примерок, вие само треба да се наплаќаат изрична надомест.

5.What е времето за испорака и портата?

25-45 дена по добивањето на депозит. Испорака пристаниште Ningbo или Шангај.

начин на плаќање 6.Што ги преферираш?

T / T или L / C се претпочита.

Сакаат да работат со САД?


ПОЧНИ

  • Address: F12, Shanshan Plaza, No.777 Rili Middle Road, Yinzhou, Ningbo, China 315100
  • Телефон: 86-574-87839559
  • Е-пошта: sales@dr-industry.com
  • Е-пошта: sales5@dr-industry.com
  • Факс: 86 -574-87839559

Анкетната

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.