DR8502

Краток опис:

Shock Absorber Type Gas-Filled Material Rubber+Steel Position front or Rear Spring Type Coil/Air Spring Size OEM Standard Size Application Auto Suspension Quality 100% Tested Warranty 12 Months


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  шок апсорбер Тип Гас исполнето
  материјал Гума + челик
  позиција Преден или заден
  пролет Тип Калем / воздух пролет
  големина OEM стандардна големина
  апликација авто суспензија
  Квалитет 100% тестирани
  Гаранција 12 месеци

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !