DR8049

Краток опис:

Материјал Fe, Cu, C завршна површина пареа лекување, потопени во масло Цврстина Прилагодено Густина Прилагодено големина апликација Различни Шок Sbsorber гаранција 12 месеци


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  материјал Fe, Cu, C
  завршна површина Пареа лекување, потопени во масло
  цврстина прилагодено
  густина прилагодено големина
  апликација Различни Шок Sbsorber
  Гаранција 12 месеци

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !