DR8031

Краток опис:

Material rubber, silicon, NBR, HNBR, EPDM Size standard or customized Weight standard or customized Temperature  -15~+120 degree centigrade Pressure ≤20Mpa


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  материјал гума, силикон, NBR, HNBR, EPDM
  големина стандард или кориснички
  Тежина стандард или кориснички
  температура  -15 ~ + 120 степени целзиусови
  притисок ≤20Mpa

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !